Przejdź do głównej treści
Produkty w koszyku: 0. Zobacz szczegóły

Sos pesto alla genovese Divella 190g

Ten zielony sos pochodzi z Genui (Liguria) we Włoszech. Jego głównym składnikiem jest bazylia. Tradycyjnie jest wytwarzany w marmurowych moździerzach z bazylii, oliwy i parmezanu. Pesto świetnie sprawdzi się jako dodatek do makaronu lub z innymi daniami.

Przejdź do pełnego opisu
Cena 15,00 zł
Producent: Divella (przejdź do produktów)
Dostępność:
duża ilość
Czas wysyłki: 24 godziny
Dostawa od 10,90 zł - ORLEN Paczka

Udostępnij
szt.

Opis

 

ZASTOSOWANIE:
Ten zielony sos pochodzi z Genui (Liguria) we Włoszech. Jego głównym składnikiem jest bazylia.Tradycyjnie jest wytwarzany w marmurowych moździerzach z bazylii, oliwy, parmezanu lub innego drobno startego, twardego sera, orzeszków piniowych i soli. Pesto świetnie sprawdzi się jako dodatek do makaronu lub z innymi daniami.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA NA 100G:

Wartość energetyczna 1507 kJ / 366 kcal
Tłuszcze 37,7g
Węglowodany 1,2g
Białko 4,3g

SKŁAD:
Olej słonecznikowy (4%), bazylia (46%), syrop glukozowy, orzeszki pini(1,5%), ser grana padano (4, %), ser pecorino romano (1,5%), sól, oliwa z oliwek extra vergine (1,5%), regulator kwasowości: kwas mlekowy,czosnek granulowany.

ZAWARTOŚĆ:
Gramatura: 190g

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.

KRAJ POCHODZENIA:
Włochy

Pobierz specyfikację

Opinie

Liczba ocen: 1
Oceń i opisz